Prima pagină Car audio Amplificator monobloc BassCore DBES1000.1, 1x1000 watts rms in 1 ohm, pentru subwoofer clasa D
Amplificator monobloc BassCore DBES1000.1, 1x1000 watts rms in 1 ohm, pentru subwoofer clasa D
Cod:
DBES1000.1
In stoc
Îmi doresc
  • Greutate:
    0.200 Kg
Anunta-ma cand revine in stoc
Descriere
Atribute
Număr canale:
1
Putere canal Watts:
Clasa:
D
Putere Audio:
300-1000 W
Livrare estimata
Amplificator monobloc BassCore DBES1000.1, 1x1000W 1 Ohm
Beneficii principale:
Putere de 1000W RMS la 1 Ohm pentru alimentarea eficientă a subwooferului
Intrare RCA high-level pentru compatibilitate extinsă
Funcție automată Turn On pentru utilizare facilă
Design compact, ușor de instalat în orice tip de vehicul
Brand: Bass Core
Clasa: D
Descriere :
  • RCA-high-level-input
  • Functie Automata de “TURN ON”
  • Bass Bust
Filtru : LP ,HP
Categorie produs: Amplificatoare
Impendanta: 4 Ohm/2 Ohm/1Ohm
Putere RMS:
  • 400x1@4Ohm
  • 600x1@2Ohm
  • 1000X1@1Ohm
Numar canale : 1
Dimensiuni :
  • 270x112x46 mm